Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας

Την Παρασκευή 25/1/2019 πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του ΠΜΣ “ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΟΡΟΙ: ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΒΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ” στον όμορφο και μοντέρνο χώρο του Boheme wine bar στην περιοχή του αεροδρομίου στη Θεσσαλονίκη! Μεταπτυχιακοί φοιτητές και καθηγητές του ΠΜΣ αντάλλαξαν ευχές για ένα θετικό και δημιουργικό 2019, συζήτησαν για τους στόχους του προγράμματος στη νέα χρονιά και ευχήθηκαν για την καλύτερη δυνατή πορεία του ΠΜΣ, μέσα από τις εξειδικευμένες γνώσεις, τις δράσεις και τη διεπιστημονικότητα που προσφέρει.

Επιπλέον όσοι συμμετείχαν απόλαυσαν την υψηλής αισθητικής και ποιότητας κουζίνα του χώρου, με χαλαρή διάθεση σε ένα όμορφο βράδυ Παρασκευής! Τυχερός της εκδήλωσης, ο φοιτητής του ΠΜΣ κος. Άκης Παρούτογλου που κέρδισε το φλουρί με δώρο μια ψηφιακή κορνίζα!

Καλή και δημιουργική χρονιά σε όλους!